Spor

Volkan Ballı: “Trakya’daki Taraftarlarımızı Maça Bekliyoruz”

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı taraftara seslenerek maça davette bulundu.

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı Kırklarelispor ile yapılacak kupa maçı için tüm taraftarları maça davet etti.

Ziraat Türkiye Kupası’nda geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan kura çekimi ile birlikte Fenerbahçe’nin rakibi Kırklarelispor oldu. Kupa boyunca çok iyi mücadele ederek çeyrek finale kadar yükselen Kırklarelispor, kura öncesinde de Fenerbahçe’yi istediklerini söyleyerek dikkat çekmişti. Özellikle Başkan Volkan Can tarafından yapılan açıklamalarda, kupa karşılaşmasında Fenerbahçe ile eşleşmek istendiği özellikle vurgulanırken, kura sonrasında da Fenerbahçe’nin şehre gelerek maç yapmasının çok istendiğini ve bu nedenle de bundan dolayı büyük bir memnuniyetin yaşandığı ifade edildi.

 İki Takım Birlikte Açıklama Yaptı 

Ziraat Türkiye kupası kuraları netleşmesinin ardından iki takım temsilcileri basın karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe cephesinden idari Menajer Volkan Ballı’nın katılım gösterdiği basın toplantısında, Kırklarelispor’dan ise Takım Başkanı Volkan Can yer aldı. Basının sorularını yanıtlayan iki takım temsilcisi, özellikle eşleşmeye dikkat çekti.

Başkan Can tarafından yapılan açıklamalarda kura öncesinde Fenerbahçe’yi istemelerinin en önemli nedeninin şehir reklamının ve şehirde yaşanacak hareketliliğin olduğu belirtilirken burada Fenerbahçe’nin çıkması ile birlikte büyük bir mutluluk yaşandığını belirtildi. Kırıkkale ile Kırklareli’nin karıştırılmasının şehir için en büyük sorunlardan birisi olduğunu söyleyen Başkan Can, özellikle bu konuda yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. Başkan Can yaptığı açıklamada iki takıma da başarılar dilerken iyi olan tarafın kazanmasını istedi.

Ballı Taraftara Seslendi

idari menajer Volkan Ballı ise özellikle Fenerbahçe taraftarını seslenerek maça çağrıda bulundu. Trakya bölgesinde Fenerbahçe’nin çok fazla taraftarı olduğunu söyleyen Volkan Ballı, bu tip maçların bir fırsat olduğunu ve çoğu kişinin şehrine gelen takımları daha kolay bir şekilde izleme fırsatı bulduğunu söyledi.

Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesinde iki takımın dostça basın açıklamasında bulunması sosyal medyada da destek görürken 4 Şubat günü oynanacak karşılaşmaya taraftarın yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor. Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final karşılaşmasında rövanş ise 11 Şubat tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda oynanacak.

Maç öncesinde favori taraf Fenerbahçe olurken özellikle ilk maçın iki taraf için de en zorlu geçmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı