Magazin

Ünlü Oyuncu Yeliz Yeşilmen Bakanlıktan Plaket Bekliyor

Türkiye'nin tanınan isimlerinden birisi olan Yeliz Yeşilmen, Türkiye’de turizme yaptığı katkılara dikkat çekerek plaket istediğini söyledi.

Türkiye’nin turizm açısından zengin bir yer olduğunu söyleyerek bu konuda ilginç bir çıkış yapan Yeliz Yeşilmen, Kültür Bakanlığı’nın kendisine sahip çıkması gerektiğini belirtti. Gittiği yerleri sosyal medya hesabı üzerinden sürekli paylaşarak tanıtımlarını ücretsiz bir şekilde yaptığını belirten ünlü oyuncu, yaptığı bu paylaşımlar ile turizme katkı sağladığını belirtti.

Çocuklarıyla Yalova’ya gitti

Yeliz Yeşilmen, çocukları ile birlikte tatil süresini Yalova’da değerlendirirken Yalova’da yaptığı paylaşımlarda bölgenin termal özelliklerini ön plana çıkarmaya çalıştı. Sosyal medyada “Evli, Çocuklu Gezgin” adında yeni bir hesap açan ve açtığı bu hesabı ile turizme dair çeşitli paylaşımlar yapmaya başlayan oyuncu, aynı zamanda geniş bir takipçi kitlesine de ulaşmayı başardı.

Yalova’da termal bir oteli tercih eden ve burada çocukları ile birlikte konaklayan sanatçı, termal şifalı sporlardan yararlandığını ve bu bölgenin turizm açısından çok önemli bir bölge olduğunu belirtti. Ailesi ile birlikte keyifli bir tatil yapan oyuncu, aynı zamanda Yalova’ya yaz döneminde tekrar gelmek istediğini ve gezilip görülmesi gereken yerleri görmeyi arzuladığını söyledi. Yalova’daki şelaleyi botanik bahçelerini görmek için mutlaka yeniden geleceğini belirten Yeşilmen, gezmeyi sevdiğini ve Türkiye’nin pek çok farklı bölgelerine giderek paylaşımlarını sürdüreceğini ifade etti.

Sanatçı Türkiye’den Hiç Vazgeçmiyor

Türkiye’de çoğu kişinin yurtdışına giderek tatilini yurt dışında değerlendirdiğini fakat kendisi için Türkiye’nin çok özel bir yere sahip olduğunu da söyleyen sanatçı, yaptığı bu paylaşımında yine Türkiye’deki yerleri tanıtıma adına yaptığı katkıları ön plana çıkartarak çalışmalarına özel bir vurgu yaptı. Sanatçı,”Şirince’den geldim. Şirince’ye gittik, üç gün önce sömestr başladı. Herkes yurt dışına gidiyor, Dubai’ye gidiyorlar, kayak merkezlerine yurt dışına gidiyorlar. Ben hala Türkiye topraklarında turizm acentesi gibi gönüllü bir şekilde devam ediyorum. Kültür Bakanlığı bana bu anlamda umarım sahip çıkar. Bunu niçin insanları tutuyorlar. Plakette bekliyorum, insanlara maaş, para veriyorlar. Türkiye turizmini tanıtsın diye. Ben kendim yapıyorum bunu. Farkında olurlar umarım bir gün” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı