Teknoloji

Türkiye’nin En Büyük Apple Mağazası Açılıyor!

Türkiye'de açılması beklenen 3. Apple mağazası ile ilgili detaylar netleşti.

Türkiye’de iki farklı mağaza açarak yıllardan beri hizmet veren Apple, Türkiye’deki 3. mağazası için de harekete geçti. Gelen bilgilere göre Caddebostan’da açılacak olan Apple Store, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Apple mağazası olma unvanını da taşıyacak. Bu açıdan oldukça dikkat çeken ve büyük bir beklenti yaratan Apple mağazasına ilgi şimdiden oldukça fazla.

3. Apple Mağazası Nerede Açılacak?

Gelen bilgilere göre 3. Apple mağazası, Caddebostan bölgesinde Abdulkadir Noyan Caddesi’nde olacak. Numara 13’de açılması beklenen mağaza için şu anda hazırlıkların yapıldığı öne sürülüyor. Apple tarafından yapılan resmi bir açıklama olmamasına karşın gündemde yer alan iddialar ve sağlam kaynaklar üzerinden paylaşılan yeni haberler, Apple’ın mağazasının açılacağına dair bir kesinlik sağlıyor.

Apple Yeni Mağazasında Sınırları Aşacak!

Yeni mağaza ile ilgili gelen bilgilerde dikkat çeken detay, ilk iki mağazadan farklı olacak olması. 3. nesil mağaza konsepti ile piyasaya çıkacak olan Apple, yeni mağazasında çok daha fazla yeniliğe yer verecek. Üstelik en büyük mağaza olması nedeniyle de çok daha geniş bir alan ile hizmet verecek olan Apple, daha fazla ürün ve ürünlerin denenmesi adına farklı hizmetler sunabilecek.

4 katlı olması beklenen Apple mağazasında özellikle iki katın sadece müşteri deneyimini arttırabilmek adına özel bir şekilde dizayn edileceği konuşuluyor. Bu bakımdan Apple’ın yeni dönem itibarıyla Türkiye’deki kullanıcıları daha da cezbedecek farklılıklara yer vermesi ve cihazların denenerek satın alınabileceği bir ortam yaratmaya çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor.

Türkiye’de mevcut olan 2 mağaza, Apple’ın 2. nesil mağazası olarak dizayn edilmişti. Bu açıdan kuşkusuz Apple’ın açacağı üçüncü mağaza, Apple kullanıcıları için de dikkat çekici olacak. Bu yenilikler ile daha fazla müşteriye ulaşması beklenen Apple, Türkiye’deki şartları kendi adına değiştirebilecek durumda.

Apple 3. mağazası aynı zamanda ilklerin de çok yaşanacağı bir yer olacak. Ürün sayıs, çalışan sayısı ve alanın büyüklüğü ile bu konuda şimdiden reklam yapmayı başaran Apple, Türkiye’deki satışlarını arttırabilmek adına stratejik bir hamlede bulunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı