Ekonomi

Emeklilere 2100 TL’ye Kadar Promosyon Fırsatı

Mart ayında yapılacak yenilemeler ile birlikte emeklilere promosyon konusunda yeni fırsatlar sunulacak.

Mart ayında yapılacak promosyon yenilemeleri ile birlikte Türkiye’de yeni bir ekonomik hareketlilik yaşanacak. Daha fazla emekli müşteriye ulaşmak isteyen bankalar, cazip fırsatlar sunmaya hazırlanırken bu konuda ilk adımlardan bir tanesi Şekerbank’tan geldi.

Şekerbank’tan Emeklilere 2100 TL’ye Kadar Promosyon Fırsatı

Şekerbank tarafından yapılan açıklama ile birlikte şirket bankanın promosyon konusunda 2 bin 500 TL’ye varan ödeme yapacağını duyurması, özellikle emekliler için büyük bir müjde oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında ilk olarak 2017 yılında atılan imzalar sonrasında promosyon ödemelerinde ilk adım atılmış olmuştu. Bu tarih itibariyle emekliler, yapılan anlaşmalar ile birlikte promosyon almaya başlamıştı. Gelinen noktada 3 yıllık süreç sona ererken Mart ayı itibariyle yeni bir dönem daha başlayacak.

Şekerbank’tan Dev Promosyon!

Şekerbank tarafından yapılan açıklamalarda emekli maaşını Şekerbank’tan almak isteyen emeklilerin, 3 yıllık taahhüt vermesi halinde 375 ile 450 TL arasında bir ödeme alması mümkün olacak. Otomatik fatura ödeme talimatı veren emekliler her talimat için bir defaya mahsus olmak üzere 150 TL ek bir ödeme alacak. Tüm bu kampanyalara ek olarak Şekerbank tarafından komisyon sistemi de uygulanacak. Bu komisyon sisteminde müşterilerin referans olacağı yeni emeklilerin, aynı işlemleri yapması halinde kişi başına 150 TL’lik bir ödeme yapılacak. Bu kampanya ise 10 kişi ile sınırlı kalacak ve kişiler 1500 TL’ye varan ek bir ödeme alma imkanı da elde edebilecek. Bu tutarlar ile birlikte 2000 TL’yi aşan toplam promosyon imkanı, Şekerbank ile çalışmak isteyenlere sağlanmış olacak.

Banka tarafından yapılan açıklamalarda aynı zamanda ekonomik olarak da desteğin sağlanacağını ifade edildi. Bu destek kapsamında ise özellikle bireysel kredilerde faiz yüzde 0.90’a kadar çekildi. Şekerbank üzerinden yapılacak kredi başvuru işlemlerinde düşük faiz oranları ile daha az faiz ödeme imkanı elde edebilecek emekliler, promosyon ile birlikte ciddi bir avantaj sağlayacak.

Emeklilere yönelik bankanın sağladığı bir diğer avantajı ise market alışverişlerinde kredi kartının kullanılması. Ödemelerinde kredi kartı kullanan emeklilerin her 500 TL’lik market harcaması hesaplarına 100 TL Bonus olarak dönecek ve böylece yapılan alışverişlerden de kar elde edebilmek mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı