Magazin

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Galasına Yoğun İlgi

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin galası izleyenleri derinden etkiledi.

1 . serisi ile büyük bir ilgi gören ve 2. serisi çekilen Aşk Tesadüfleri Sever filminin galası geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirilen galaya ünlü isimlerin ilgisi oldukça fazla olurken, film gösteriminde özellikle duygusal anlar nedeniyle çoğu izleyicinin aldığı gözlerden kaçmadı.

İpek Sorak ile Ömer Faruk Sorak’ın ortaklaşa yönetmenliğini üstlendiği filmde, Türkiye’nin önemli ve popüler oyuncuları rol aldı. Nesrin Cevatzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz’ın rol aldığı filmde özellikle 1. filmde yer alan ve büyük beğeni kazanan Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür yer almadı. Fakat iki isim de galaya katılarak film ekibine destek verdi.

Galada Yıldız Yağmuru

Galaya katılan ünlü isimler gösterim öncesi ve sonrasında film ile ilgili düşüncelerini aktarırken adeta yıldız yağmuru yaşandı. Demet Akbağ, Gülben Ergen, Gökhan Özoğuz, Alper Saldıran, Murat Eken, Bennu Gerede, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu, Gökçe Bahadır, Burak Kut-Cansel Yeni, Batuhan Karacakaya, Burcu Biricik-Emre Yetkin, Didem Balçın, Canan Ergüder-Kenan Ece, Damla Colbay, Ezel Akay, Derya Alabora, Okan Çabalar, Gül Gölge, Gülcan Arslan, Hande Doğandemir, Tamer Levent, İsmail Ege Şaşmaz – Hande Ünal, Neslihan Arslan, Şahika Ercümen, Şenay Gürler, Sevda Erginci, Doğaç Yıldız, Ceren Akdağ, Tansel Öngel, Aslı Melisa Uzun, Yağız Can Konyalı gibi birçok ünlü galaya katılan isimler arasında yer aldı.

Filmde 1960’lı yılları yaşanan bir aşk hikayesi anlatılırken özellikle İstanbul ve Ankara arasındaki bir yaşam öyküsü beyazperdeye aktarıldı. 1960’lı yıllarda geçen hikaye için özellikle sanat ekipleri özel bir çalışma yaparken, izleyenler tarafından bu sahneler ve dekorlar büyük beğeni kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı